ផលិតផល​របស់​ពួក​យើង

ខ្សែកាបអុបទិក

ខ្សែកាបអុបទិកដែលត្រូវបានគេហៅផងដែរថាខ្សែកាបអុបទិកគឺជាការជួបប្រជុំគ្នាដែលត្រូវបានប្រើដើម្បីផ្ទេរព័ត៌មានតាមរយៈជីពចរនៃពន្លឺ។ ខ្សែកាបអុបទិកត្រូវបានសាងសង់ពីសរសៃអុបទិកមួយឬច្រើនដែលត្រូវបានពង្រឹងនិងការពារជាមួយសម្ភារៈពិសេសដើម្បីឱ្យមានលក្ខណៈសម្បត្តិល្អក្នុងកំឡុងពេលសាងសង់ខ្សែទូរគមនាគមន៍។

ជាតិសរសៃអុបទិកគឺជាបច្ចេកវិទ្យាមួយដែលអនុញ្ញាតឱ្យពន្លឺធ្វើដំណើរតាមបំពង់កែវស្តើង។ បំពង់កែវមានអង្កត់ផ្ចិតពិសេសជាធម្មតា ៩/១២៥ សម្រាប់ភ្ជាប់របៀបតែមួយ។ សរសៃដែលផលិតដោយការធានាបច្ចេកវិទ្យាផ្សេងៗបានបង្ហាញពីកាំពត់នៃបំពង់ស្តង់ដារ G652D, G657 A1, G657 A2 ។ ស្នូលសរសៃអំបោះត្រូវបានបញ្ចូលដោយពណ៌ផ្សេងៗគ្នាដែលធ្វើឱ្យការតភ្ជាប់មានភាពងាយស្រួលក្នុងកំឡុងពេលភ្ជាប់ខ្សែ។

ជេរ៉ាមានខ្សែកាបជាច្រើនប្រភេទដែលអាស្រ័យលើតំបន់ប្រើប្រាស់ដូចជា៖
1) ខ្សែខ្សែកាបអុបទិកចម្បង
2) តំណភ្ជាប់ខ្សែកាបអុបទិក FTTH ទម្លាក់
3) ខ្សែកាបអុបទិកចែកចាយក្នុងផ្ទះ
4) ខ្សែកាបអុបទិកឌុយ
ខ្សែកាបប្រភេទផ្សេងៗគ្នាមានសមាសធាតុផ្សេងៗគ្នាហើយត្រូវបានប្រើសម្រាប់កម្មវិធីផ្សេងៗគ្នា។ កម្មវិធីខ្លះស្នើសុំភស្តុតាងទឹកកម្លាំងមេកានិចខ្ពស់ធន់នឹងកាំរស្មីយូវីហើយយើងពង្រឹងសំភារៈមួយចំនួន (ខ្សែដែកអេសភីអេសអេរ៉ាអ៉ីលីនចាហួយបំពង់ PVC ។ ល។ ) នៅក្នុងខ្សែដើម្បីបង្កើនដំណើរការរបស់វា។

ជែរ៉ាបានរួមបញ្ចូលគ្នានូវដំណោះស្រាយខ្សែកាបអុបទិកដោយជោគជ័យសម្រាប់ការសាងសង់បណ្តាញ GPON, FTTx, FTTH ។ ខ្សែកាបអុបទិករបស់យើងមានសមត្ថភាពត្រូវបានអនុវត្តនៅលើរង្វិលជុំកណ្តាលឬផ្លូវម៉ាយល៍ចុងក្រោយសម្រាប់អគារឧស្សាហកម្មផ្លូវដែកនិងការដឹកជញ្ជូនតាមផ្លូវអគារឧស្សាហកម្មមជ្ឈមណ្ឌលកាលបរិច្ឆេទនិងអ៊ីល។

ខ្សែកាបរបស់យើងត្រូវបានបញ្ជាក់នៅក្នុងមន្ទីរពិសោធន៍របស់រោងចក្រឬមន្ទីរពិសោធន៍នៃភាគីទី ៣ ការត្រួតពិនិត្យឬការធ្វើតេស្តរួមមានការខាតបង់បញ្ចូលនិងការធ្វើតេស្តការខាតបង់ត្រឡប់មកវិញការធ្វើតេស្តិ៍កម្លាំងតង់ស៊ីតេសីតុណ្ហាភាពនិងសំណើមការធ្វើតេស្តិ៍សំណើមកាំរស្មីយូវីនិងលដែលយោងទៅតាមស្តង់ដារអាយស៊ីអេស-៦០៧៩៤, RoHS ។ និងគ។ ​​ស។

ជេរ៉ាផ្តល់ជូនគ្រឿងបន្លាស់ចែកចាយបណ្តាញអុបទិកដែលពាក់ព័ន្ធទាំងអស់ដូចជា៖ ការគៀបខ្សែកាបអុបទិកខ្សែភ្ជាប់ខ្សែអុបទិកអុបទិកអុបទិកប្រអប់បិទអុបទិកជាដើម។

សូមទាក់ទងមកយើងខ្ញុំសម្រាប់ព័ត៌មាននាពេលអនាគត!